Kviečiu į kvepiantį ir atpalaiduojantį susitikimą su savimi. 

Šaltas ir sulėtėjęs žiemos metas kviečia pasinerti į savo kūno pojūčius. Paglostyti, pajusti jį, atpalaiduoti. Kas gali mums pakeisti saulės trūkumą? O gi eteriniai aliejai ir švelnus prisilietimas.
Masažo terapija kūnui ir sielai – tai puikus būdas sugrįžti į save, savo kūną, pabūti pačiai su savimi, atsipalaiduoti, pamiršti įtampą, paskęsti kvapuose ir muzikos garsuose. 
Terapiniai eteriniai aliejai ne tik sušildys ir atgaivins kūną, bet ir užpildys sielą naujomis emocijomis.
Tik Jums, mielosios mamos galiu atlikti aromaterapinį arba Reiki masažą jūsų namuose. Jei turite noro ir laiko, kai galbūt vaikučiai miega pietų miegelio, leiskite atsipalaiduoti sau ir jūs. Rami ir atsipalaidavusi mama – ramus vaikelis. Patogiausią laiką tau tikrai suderinsime.
Esu Lina, aromaterapinio masažo ir aromadiagnostikos mylėtoja. Turiu keliaujantį masažinį stalą ir vairuoju mašiną, myliu žmogaus kūną ir mėgstu bendrauti. Todėl mielai atvyksiu pas jus į namus. O jei nori pati ištrūkti iš namų lauksiu tavęs nuostabioje Gaja namų masažinėje.

Terapijos trukmė-2 h, kaina-30 Eur. 
Registracija: tel: 8-65769049 žinute arba mesmamos@gmail.com
Laiką ir dieną susiderinsim individualiai.

Daugiau apie mane https://www.facebook.com/Harmonijosziedas/

Atsiliepimai:
Lina daro nuostabų masažą, kuris tikrai atgaivina ne tik kūną, bet ir sielą! Aš labai mėgstu savo kūną karts nuo karto palepinti masažu, bet jos daromas masažas yra kažkas kitokio! Jos rankų švelnumas, atrodo, persmelkia kiekvieną kūno ląstelę!!! 
Apkabinu! Milda

Aš taip pat pasinaudojau Linos pasiūlymu. Esu sužavėta masažu, patinkančių eterinių aliejų aromatu, kuriuos pasirinkau pagal savo skonį.. Pajutau atsipalaidavimą ir harmoniją. Linos masažas išlaisvino nuo įtampos ir suteikė energijos. Ačiū Linutei. Edita0
susitikime FaceBook'e

 .