Suka vis ratais atgarsiai, kaip mamos jau pasiilgę savo veiklų, darbų, pomėgių, bet niekaip negali skirti tam laiko būnant namie su mažyliu. Išeitis paprasta ir lengva, skiriam dalį laiko ir erdvės Gaja namuose, kad būtų kuo patogiau tiek mamai, tiek mažyliui. Būsite ir visai šalia ir atskirai, mažylis galės sau linksmai krykštauti žaidimų erdvėje, kurioje šalia bus Monika, kuri pasirūpins įvairiausiomis veiklomis (aš matydama kaip ji užsiima su savaisias vaikais ir žaviuosi ir lenkiu galvą jos kantrybei ir kūrybiškumui). O mamoms skiriame šalia esančią erdvę, kad nevaržomai galėtų pasinerti į darbinius ar kūrybinius reikalus pagal poreikį.

Su mažyliais kartu žaisime, tyrinėsime, jausime tam tik minimaliai naudodami tikrus žaislus. Naudosime buity randamas priemones, tokias kaip: šaukštai, kruopos, makaronai, želė (bandysime iš jos išlaisvinti "įšalusius" gyvūnus), natūralus jogurtas (gaminsimės valgomus dažus) ir pan.
Aš vaikučių nevertinsiu, neduosiu instrukcijų, tiesiog būsiu jų draugė ir kartu pasinersime į nevaržomą laisvo žaidimo ir kūrybos grožį. 

P.S. Atsarginis rūbelių komplektas būtinas, nes savęs mes nesiruošiame varžyti!

Susitinkame  trečiadienias nuo 10.00-13.00

Kaina 20eur už mamos ir vaiko 3val. laiką praleistą pas mus <3

registracija: mesmamos@gmail.com

Tu ne viena!

Laukiam Tavęs!


0
susitikime FaceBook'e

 .