kristalai ir mąstymo sąsajos

Kristalai - dar vienas nuostabus įrankis, padedantis pažvelgti į Save, Savo apribojimus, juos pakeisti ir grįžti į meilę. Kievieno mūsų gimimo metu planetos išsidėstę vis kitaip, ir tai įtakoja mus, mūsų mąstymą, apibrėžia mūsų mintis ir net gyvenimą, net nesvarbu, kad suvokiame tai ar ne. Pagal tai parinkti kristalai padeda mums pamatyti tai, ko matyti nenorime, padeda pakeisti mintis, suvokti, priimti ir rinktis laisvę, džiaugsmą, drąsą, gausą... Pagal Tavo gimimo metu esančias planetas, parinksiu Tau labiausiai tinkančius kristalus šiuo metu, papasakosiu, kaip gali pasinaudoti jų galia siekiant švelnesnio ar stipresnio poveikio, pagal Tavo pasiryžimą pažinti ir priimti Save. 

Kaip, kad yra 5 meilės kalbos (G. Chapman), kurios padeda mums suprasti kitus, kristalai, kaip ir mūsų mentalinis kūnas sudarytas iš struktūrų, t.y. geometrinių formų. Šias 8 struktūras pavadinčiau aukštesniojo Aš/Dievo kalbomis žmogui. Dievas/aukštesnys Aš kalba jomis visomis; mes suprantame tiek, kiek turime jų išvystę (išmokę), kuo jos labiau išgrynintos, tuo lengviau susikalbame su aukštesniuoju Aš/Dievu ir tuo geriau jį išreiškiame per Save, t.y., nustojame stabdyti jo pasireiskimą per savo nesuvokimą. Kuo švaresnė struktūra (kuo labiau mokame kalbą, tuo lengviau susikalbėti. Kuo daugiau struktūrų/kalbų, tuo platesnis esu kaip žmogus, tuo labiau leidžiu aukštesniajam Aš/dieviškumui reikštis per mane, tuo visapusiškesnis, pilnavertiškenis gyvenimas, tuo Dievui lengviau patirti save Tuo, kas yra būnant kūne.

Kaip tai vyksta?

Jūs man parašote savo gimimo laiką, aš pagal planetas esančias Jūsų gimimo momente, surašysiu, su kokiomis struktūromis (kokias kalbas mokėdami) atėjote į šią žemę, kur dar kalbėdami darote klaidų, o kurių kalbų dar nemokate visai. Papasakosiu, kaip dirbti su kristalais norint įgyti reikiamų savybių, kad taptum geriausia savo versija...

Tai dar vienas kelias į laisvę ir meilę...

Registracija lietauslaselis@gmail.com

Kaina 15eur.


0
susitikime FaceBook'e

 .