2 savaičių pažintis

Žinau abi motinystės puses, žinau, kaip save įsprausti į kampą, kai, atrodo, dar sekundė ir nebegaliu... Žinau, kaip išeiti iš to, kaip nebespausti savęs iki tobulybės, kaip skirti nors kelias minutes sau, kaip paprašyti pagalbos, kai jos reikia, ne iš negalėjimo, bet pirmiausia iš meilės sau. Pasirinkau pokytį, nes nebemačiau kitos galimybės, pasirinkau džiaugsmą, nes esu jo verta. Verta kaip ir Tu. Tik ar pasirinksi tai ir Tu? 

Susitinkame draugystei! Ji truks dvi savaites uždaroje FB grupėje, kalbėsimės, dalinsimės, atliksime užduotis, medituosime, laužysime įsivaizdavimą, kad vaikai mus varžo ir apriboja, kad skirti laiko sau = užsidaryti vienutėje ir atsiriboti nuo viso pasaulio ir pasislėpti. Pasidalinsiu, kodėl serga vaikai, pažvelgsim į save ir į viena kitą. Pradengsim uždangą jausmų, nuo kurių vis bandom pasislėpti, pabėgi, tokių kaip pyktis, kaltė, noras būti gera mama, begalinis stengimasis ir noras geriausio, kuris dažnai varo į neviltį...

Viskas daugiau nei paprasta, kas tris dienas gausite po užduotį (jų bus 5) grupėje, kad galėtume priminti viena kitai, pasidalinti įspūdžiais, klausimais ar patirtimis. Užduočių metu žingsnis po žingsnio eisime į atsivėrimą Sau, į džiaugsmą ir laisvę.

Pradžia vasario 1d. 8val. Užduotys Tavęs lauks, tad galėsi peržiūrėti, kadaTau patogiau.

Investicija į kasdienio džiagsmo blyksnį tik 15eur

registracija mesmamos@gmail.com


Atsiliepimai po 2 savaičių iššūkio:

Aciu aciu aciu! 🙏❤
Buvo gera sustoti ir atsisukti i save! Stengiuosi prie to pratintis kasdienybeje. Buna visaip, bet jauciu, kad mazais zingsnelias prisijaukinu si neapsakomo gerio iproti. 
Is tiesu kaip nuostabu ir nepakartojama, kad tai, kas svarbu yra taip paprasta! Aciu uz "uzvedima ant kelio" ir uz irankius kurti savaja laime! 

Siunciu daug meiles ir sakau iki! Zinau, kad susitiksime! ❤️ Ernesta

Aš laiminga man be galo gera.Kaip gerai jaučiuosi.Susitvarkau kuo puikiausiai.Pagavau save kad man reikalingas dangus kad galėčiau įkvėpti geras mintis.Niekada nekyla mintis uždarose patalpose.Ačiū už ramybę.Niekad net nepagalvojau kad taip greitai taip galima atrasti ramybę.Gal dar bus kas naujesnio, ko net nežinau? Regina

Ačiū! 💚 įššūkio dėka vėl pajutau, kad galiu judėti pirmyn! Indrė

0
susitikime FaceBook'e

 .